fbpx
Театр і кіно Марія Старікова

Успішна сімка: серіали, що стартують у січні

10.01.2020, 16:00

Настала дуже «хюггна» пора, така вечірньо-чайна та кавово-ранкова. Зима ніби створена для того, щоб, вкрившись теплою ковдрою, чистити мандарини і дивитись серіальчик. На щастя, січень виявився багатим на цікаві кінопрем’єри.

«Кружляння | Spinning Out»

Реліз: 01.01.2020

Фігуристка Кет, яка завжди виступала сольно, після серйозної травми ледь не пішла зі спорту. Дівчина отримує другий шанс, цього разу – в парному катанні. Її партнер – типовий «поганий хлопець», здібний, але байдужий до свого потенціалу. Разом їм доведеться подолати тілесні і душевні травми, розбіжності, фінансові проблеми і психологічні зриви.

«Месія | Messiah»

Реліз: 01.01.2020

Політичний трилер про чоловіка та жінку. Він – Аль-Масих із Сирії, що проголосив себе новим месією і вербує послідовників. Вона – Єва Геллер, офіцер американської розвідки. Жінка намагається встановити: чи він дійсно посланець Бога, чи небезпечний шахрай, який становить загрозу для міжнародної спільноти?

«Дракула | Dracula»

Реліз: 01.01.2020

Британська екранізація однойменного роману Брема Стокера. Події розгортаються у Трансільванії в 1897 році. Головний герой – знаменитий вампір граф Дракула, який плете змову проти усього вікторіанського Лондона. Над проєктом працювали Марк Гетісс і Стівен Моффат («Доктор Хто», «Шерлок»).

«Незвичайний плейліст Зої | Zoey’s Extraordinary Playlist»

Реліз: 07.01.2020

Після обстеження на МРТ звичайна дівчина Зої може чути думки інших людей. Однак думки ці виражені не прямим текстом, а через популярні пісні. Відтепер життя героїні перетворюється на суцільний мюзикл. Воно ускладнюється ще й тим, що найкращий друг та колега Зої виявляється у неї закоханим.

«Чужинець | The Outsider»

Реліз: 12. 01. 2020

Довгоочікувана екранізація роману Стівена Кінга. В центрі сюжету – маленьке містечко і бейсбольний тренер, якого підозрюють у вбивстві дитини. На його провину вказують численні докази, але під час розслідування виникає нове питання: що, як злочин було здійснено за надприродних обставин?..

 «Все буде добре | Everything’s gonna be okay»

Реліз: 16.01.2020

На екрани виходить неординарна комедія про некомедійні проблеми. Після смерті батька, 25-річний Ніколас змушений дбати про зведених сестер: у однієї діагностовано аутизм, у другої – складний характер. Ніку доводиться докласти чималих зусиль, аби підтримати сестер, хоча він і сам відчайдушно потребує підтримки. Гумор – єдине, що його підбадьорює.

 «П’ята авеню | Avenue

Реліз: 19.01.2020

Сюжет розгортається у 2060-х роках, коли міжпланетний туризм процвітає, а Сонячна система вабить мандрівників. «П’ята авеню» – один із лайнерів, що перевозять космічних туристів. Що, як таку важливу справу довірити неординарній людині? Головну роль у серіалі зіграв Хью Лорі, більш відомий як Доктор Хаус.

Бути чи не бути?

Існує так багато напрямків, але чомусь із року в рік про жовтневі челенджі чуємо лише від художників та письменників. Може, ми чогось не знаємо? 🍁 Вирішили поміркувати, і ось що з цього вийшло. Вуличне мистецтво Воно різноманітне: ярнбомбінг (светри на деревах бачили? ото ж бо), мозаїки, трафаретні малюнки, орнаменти до святкувань. Можна збиратися у групи […]

Слони харчуються на сміттєзвалищі?

Світлина Тілахана Тармапалана перемогла у фотоконкурсі Королівського біологічного товариства (RSB). На фото стадо слонів, які харчуються на сміттєзвалищі у Шрі-Ланці. Такі випадки часто призводять до отруєння, захворювання і навіть гибелі тварин. Судді вважають, ця робота найбільш точно відображає цьогорічну тему: «Наш мінливий світ». Грошова винагорода становить $1300. Інші фотороботи, які відзначило журі: ■ Ашвін Гіртан […]

ARTEFACT – Chernobyl 33: річниця

З огляду на останні події, про які ми вже писали, пригадали один із найгучніших мистецьких заходів. Минув рік, і цей проєкт набуває дедалі більшого значення для України і світу. З 26 вересня по 6 жовтня (2019) у павільйоні Річкового вокзалу (Київ) презентували міжнародну медіа-арт виставку «ARTEFACT: Chernobyl 33». Проєкт підкреслює проблеми сучасності: фейкові новини, медіаграмотність, маніпуляція. […]

Сучасне мистецтво • Імпресіонізм

Твори імпресіоністів можуть видатися застарілими, проте колись вони здійснили революцію. Перед нами – митці XIX століття, що вийшли зі своїх майстерень назустріч новій ері у мистецтві. Їх висміювали, поки вони робили свою справу, обравши дуже вдалий момент: технологічний прогрес, поява фотографії, нові філософські ідеї. Вони писали просто на вулицях, ще не знаними тоді прийомами: швидкі […]