fbpx
Свята та традиції

ТОП-5 сайтів для створення різдвяного настрою

06.01.2020, 18:00

Високі технології у високосному році цілком здатні перетворити «людину розумну» на «людину технологічну». 2020 – нові можливості та ідеї, що не лише полегшують життя, але й занурюють нас в атмосферу свята та веселощів. Santatracker, святкові ігри, календарі та інтерактивні листівки – все це, не виходячи з дому. Лінк!

1. Новий трекер від Google являє собою хатинку Санта-Клауса. Маємо змогу спостерігати, як працюють маленькі ельфи, і доєднатися до святкування Різдва. Ігровий формат розважає та відволікає від буденної метушні.

2. Ugly Christmas sweater – всесвітній тренд. Тепер ви можете створити свій унікальний светр. Для цього слід лише обрати стиль, матеріал і колір, написати текст та дізнатися, як створена вами річ «звучить» – музичний супровід залежить від вибору.

3. Цей інтерактивний сайт нагадує гру – за лічені секунди вона переносить вас у нову реальність. Зимова ніч, хатинка посеред лісу, святкові дивацтва, новорічні пасхалки – заходь на вогник, перепочинь.

4. Тематичний календар. Милі прості фігури складаються у різдвяні анімовані сюжети. Щодня нова ілюстрація. It’s shape Christmas – результат співпраці ілюстраторів з усього світу. Будь-хто міг долучитися до експерименту – хоч студент, а хоч профі.

5. Інтерактивна 3D-листівка. Ви можете обрати та поєднати різні варіанти сніговиків, ялинок, новорічних прикрас, відтінків. Не забудьте порухати конструкцію, роздивитися її з різних ракурсів та поділитися із близькими.

Бути чи не бути?

Існує так багато напрямків, але чомусь із року в рік про жовтневі челенджі чуємо лише від художників та письменників. Може, ми чогось не знаємо? 🍁 Вирішили поміркувати, і ось що з цього вийшло. Вуличне мистецтво Воно різноманітне: ярнбомбінг (светри на деревах бачили? ото ж бо), мозаїки, трафаретні малюнки, орнаменти до святкувань. Можна збиратися у групи […]

Слони харчуються на сміттєзвалищі?

Світлина Тілахана Тармапалана перемогла у фотоконкурсі Королівського біологічного товариства (RSB). На фото стадо слонів, які харчуються на сміттєзвалищі у Шрі-Ланці. Такі випадки часто призводять до отруєння, захворювання і навіть гибелі тварин. Судді вважають, ця робота найбільш точно відображає цьогорічну тему: «Наш мінливий світ». Грошова винагорода становить $1300. Інші фотороботи, які відзначило журі: ■ Ашвін Гіртан […]

ARTEFACT – Chernobyl 33: річниця

З огляду на останні події, про які ми вже писали, пригадали один із найгучніших мистецьких заходів. Минув рік, і цей проєкт набуває дедалі більшого значення для України і світу. З 26 вересня по 6 жовтня (2019) у павільйоні Річкового вокзалу (Київ) презентували міжнародну медіа-арт виставку «ARTEFACT: Chernobyl 33». Проєкт підкреслює проблеми сучасності: фейкові новини, медіаграмотність, маніпуляція. […]

Сучасне мистецтво • Імпресіонізм

Твори імпресіоністів можуть видатися застарілими, проте колись вони здійснили революцію. Перед нами – митці XIX століття, що вийшли зі своїх майстерень назустріч новій ері у мистецтві. Їх висміювали, поки вони робили свою справу, обравши дуже вдалий момент: технологічний прогрес, поява фотографії, нові філософські ідеї. Вони писали просто на вулицях, ще не знаними тоді прийомами: швидкі […]