fbpx
Інновації, Мистецтво, Про культуру Марія Старікова

The world around us // 🕹

24.07.2020, 18:00

Клікнувши на значок браузеру, ми здобуваємо знання, знайомства, враження, досвід. Все це – для кожного з нас. Для тебе. Світ сам собі режисер, він рухається і рухає інших. Те, що буде після – результат усього, що відбувається зараз.

Ми всі – частинки одного механізму.

І всі ми рухаємось. Кудись. Назад. Вперед.

Може, в сторону.

Блукаючи мережею, прагнемо знайти щось нове і корисне, щось незвичайне. Як наслідок – занурюємося у світ інтерактивного контенту. Ми склали для вас добірку цікавих інтерактивних сайтів, які а) гарні б) дійсно гарні в) надихають.

Species in Pieces

Інтерактивна виставка включає геометрію, анімацію та діаграми. На сайті представлено 30 видів тварин, що опинилися на межі зникнення, пізнавальні відеоролики та інфо. Species in Pieces – нагадування про те, що жива природа дійсно жива, і її слід берегти.

Живі картини

Спадщина Клода Моне оживе на ваших очах. У розділі Gallery можна переглянути роботи художника, а у розділі Journey – «пережити момент», доєднатися до створення картини за допомогою мікрофона, миші та веб-камери.

7 гріхів у Мережі

Мета проєкту Digital Deadly Sins – підкреслити реалії цифрової епохи через сім гріхів: гнів, заздрість, жадібність, лінь, хтивість, марнославство і ненажерливість. Історії письменників та музикантів про кібер-пристрасті доповнюють цифрові ілюстрації та відео-інтерв’ю.

Ф = фермер

Багатьом хоча б раз доводилося грати у «Ферму», правда ж? Це провідник у світ, про який нам відомо геть нічого. Обравши персонажа, ви зануритесь у яскраву атмосферу фермерських буднів і нюанси сільськогосподарського законодавства.

«У 1931 році кожен третій канадець проживав на фермі, а зараз – лише кожен сорок шостий».

Таємничий Портленд

У 2015 році сайт Кeep Portland Weird отримав нагороду за «найкращий веб-дизайн». Ілюстрації, плоскі кольори, звуковий супровід – історія містечка представлена в алфавітному порядку через буденні миті його жителів.

Дивовижний Космос

Арт-проєкт присвячено дослідникам Космосу і їхнім відкриттям: перші космічні апарати, польоти до планет і посадки на космічні об’єкти.

«Ми вважаємо, що досягнення в космонавтиці належать усьому людству. Ми віримо, що дослідження космосу – значний етап у розвитку нашої цивілізації»

Улюблена квітка Оскара Вайлда?

Аукційний дім Sotheby’s презентував новий лот – рукописні відповіді Оскара Вайлда на короткі запитання анкетного характеру в альбомі «Mental Photographs». У передмові сказано, що він був створений аби зафіксувати смаки і характеристики друзів; для зберігання уявних знімків особистості. 1877, Вайлду трохи більше за двадцять. Він навчається в Оксфорді і ще не встиг видати книгу. Його […]

Розкрито одну із таємниць Стоунхедж

Дослідники з університету Брайтона проаналізували Стоунхендж – це перше подібне наукове тестування. Воно стало можливим завдяки Роберту Філліпсу, колишньому гранувальнику алмазів. Чоловік брав участь у ремонті 1958-го року. Щоб відновити впавший трилітон, команда просвердлила отвори і вставила металеві болти, аби зміцнити камінь. 60 років потому Філліпс повернув ядро, яке зберігав у себе в якості сувеніру. […]

Найтихіші місця у світі

Втомившись від цивілізації, люди залишають рідні місця – щоб знайти та обжити інші. Таких історій більшає, і багатшим стає нон-фікшн про мандрівників і відлюдників, які транслюють свій досвід. Звідки тенденція? Одна із причин – брак тиші. Існує багато джерел шуму, більшість з яких вже невід`ємні для сучасної людини. Немає значення, де ви живете – у […]

Учені знайшли картину Пікассо ❗️

Співробітники кафедри Художнього інституту Чикаго знайшли нову картину Пабло Пікассо. Аналіз здійснили завдяки рентгенівським променям та інфрачервоному зображенню. Дослідники вивчили шари фарби на картині «Натюрморт» (1922) і виявили, що за нею ховається ще один малюнок. Він зображує глечик, чашку і прямокутний предмет, схожий на аркуш паперу. Фахівці переконані: твір належить саме художнику. Він нагадує іншу […]