fbpx
Інновації, Про культуру Марія Старікова

Паризький тиждень моди 2020

22.07.2020, 18:00

Паризький тиждень моди змінив уявлення про сучасний подіум. Зазвичай нові колекції демонструють через виставки, шоу талантів та покази мод, але не цього разу.

Карантин змусив дизайнерів відійти від звичного на користь безпечного. Вони експериментували: не з концепцією, не з одягом, не з моделями – із простором та формою вираження.

Що з цього вийшло? 🌾

■ Бренд Études (Франція) відкрив показ коротким фільмом з образами весна/літо 2021. Моделі пройшлися вулицями Парижа, стираючи кордони між світом та закритими зібраннями.

CMMN SWDN (Швеція) зняли відео, в якому моделі блукають пшеничним «полем», що заміняє подіум, чим підкреслюють взаємозв`язок людини і природи.

■ Бренд Jacquemus (Франція) таки провів показ – у справжньому полі, зі справжніми гостями. Людей розмістили на відстані 1,5 метри вдовж доріжок, якими снували моделі.

■ Хореограф Піна Бауш надихнула бренд Wooyoungmi (Південна Корея) на створення короткого фільму: моделі танцюють у покинутому театрі 19-го століття, а колекцію презентують мовою тіл, що рухаються під музику.

■ Дизайнери Bluemarble (Франція) вбрали моделей як хіпі й випустили на вулицю. Прогулюючись, вони привертали увагу, чим долучили перехожих і «оживили» промо.

Улюблена квітка Оскара Вайлда?

Аукційний дім Sotheby’s презентував новий лот – рукописні відповіді Оскара Вайлда на короткі запитання анкетного характеру в альбомі «Mental Photographs». У передмові сказано, що він був створений аби зафіксувати смаки і характеристики друзів; для зберігання уявних знімків особистості. 1877, Вайлду трохи більше за двадцять. Він навчається в Оксфорді і ще не встиг видати книгу. Його […]

Розкрито одну із таємниць Стоунхедж

Дослідники з університету Брайтона проаналізували Стоунхендж – це перше подібне наукове тестування. Воно стало можливим завдяки Роберту Філліпсу, колишньому гранувальнику алмазів. Чоловік брав участь у ремонті 1958-го року. Щоб відновити впавший трилітон, команда просвердлила отвори і вставила металеві болти, аби зміцнити камінь. 60 років потому Філліпс повернув ядро, яке зберігав у себе в якості сувеніру. […]

Найтихіші місця у світі

Втомившись від цивілізації, люди залишають рідні місця – щоб знайти та обжити інші. Таких історій більшає, і багатшим стає нон-фікшн про мандрівників і відлюдників, які транслюють свій досвід. Звідки тенденція? Одна із причин – брак тиші. Існує багато джерел шуму, більшість з яких вже невід`ємні для сучасної людини. Немає значення, де ви живете – у […]

Учені знайшли картину Пікассо ❗️

Співробітники кафедри Художнього інституту Чикаго знайшли нову картину Пабло Пікассо. Аналіз здійснили завдяки рентгенівським променям та інфрачервоному зображенню. Дослідники вивчили шари фарби на картині «Натюрморт» (1922) і виявили, що за нею ховається ще один малюнок. Він зображує глечик, чашку і прямокутний предмет, схожий на аркуш паперу. Фахівці переконані: твір належить саме художнику. Він нагадує іншу […]