fbpx
Свята та традиції Марія Старікова

8 березня – історично склалося – День прав жінок

08.03.2020, 12:00

Це маніфест рівності та боротьби за відсутність будь-яких форм дискримінації, тож ми хочемо привітати усіх дівчат та жінок і нагадати, що кожна з вас – чудова, важлива і сильна.

Усі ви різні: ніжні й суворі, рішучі та сором’язливі, домашні й непосидючі. Хтось дякує за квіти і ставить їх на підвіконня, а хтось не любить квітів – хіба що паперові. Хтось вдягає сукню і підбори, а хтось стрибає у джинси й кеди. Хтось п’є чай без цукру, хтось – з трьома ложками. На комусь – рожевий пухнастий светр, на комусь – чорна водолазка. Чиїсь очі нафарбовані, а комусь не треба. Хтось снідає, а хтось ні. Хтось слухає рок, а хтось – попсу.

Ви різні. І ми бажаємо вам того, чого ви самі собі бажаєте. Пам`ятайте: наприкінці будь-якого дня у вас є Ви, і заради себе можна впоратися з усіма труднощами. Можливо, у людей немає крил, щоб літати, й приборкати дощ лише думкою – ми не здатні. Але ми можемо Усе, що ми можемо, а це безліч речей.

Підтримуйте одна одну й не соромтеся бути собою; відрізнятися; не_відрізнятися. Ви різні. Але кожна з вас – особистість. І кожна може правити цілим світом. Своїм власним світом та оцим, спільним для всіх.

This slideshow requires JavaScript.

«Варто лише змістити фокус, зробити себе головною героїнею, точкою відліку й системою координат – із новим центром, від якого розходяться осі» (с).

Від вас. Ви – центр. Ви важливі не лише сьогодні, а щодня, та заслуговуєте квітів, привітань, любові, свободи, рівних прав, які – відверто кажучи – досі не перетнули відмітку «задовільно», але все ще попереду. Не бійтеся. Не вагайтеся.

Будьте щасливі 🌺💪

З повагою, команда The News&Culture 

В Італії знайшли античну віллу 🍇

У місті Неграр під виноградниками археологи виявили фундамент давньоримської вілли і мозаїчну підлогу, що збереглася у чудовому (!) стані. Спорудження датується III століттям нашої ери. Воно було знайдено ще 100 років тому, а в 2019-му розкопки поновили. Експедицію очолив Джанні Де Дзуккато. Дослідники поступово знаходять фрагменти древнього житла, які все ще перебувають глибоко під землею. […]

Корпус Титаніка розкриють заради рідкісного артефакту 🚢❗️

Суд Вірджинії дозволив розкрити корпус Титаніка, щоб відновити культурну цінність – телеграф Marconi. Він знаходиться у звукоізольованій камері, а навколо вже починають руйнуватися каюти і палуби. Згідно з планом компанії RMS Titanic, операцію виконає безпілотний апарат: розріже каюту, очистить талеграф від ілу та витягне на поверхню. Його планують представити на меморіальній виставці разом із розповідями […]

Відвідувачі руйнують картину «Крик»

Старішає не лише «Джоконда». Нові дослідження виявили, що картина Едварда Мунка «Крик» вицвітає дедалі більше. Яскравий захід сонця та шия суб’єкта стають блідими, а жовте озеро поступово зникає. «Причина полягає у низькоякісній кадмієво-сульфідній фарбі, якою створювали картину в 1910 році. Жовтий пігмент вразливий до вологи, тому навіть людське дихання погіршує колір», – стверджують фахівці, а […]

Бути чи не бути: продаж «Мона Лізи»

Stephane Distinguin, засновник інноваційної компанії Fabernovel, запропонував уряду Франції продати «Мона Лізу». Підприємець вважає, що так країна може відновити втрати, спричинені пандемією. Роботу Леонардо Да Вінчі він назвав «чимось цінним, що не має критичної важливості для добробуту нації». Приблизина вартість – 50 мільярдів євро. Ймовірно, таку суму ніхто не дасть, тож на додачу Distinguin пропонує […]