fbpx
Свята та традиції Марія Старікова

8 березня – історично склалося – День прав жінок

08.03.2020, 12:00

Це маніфест рівності та боротьби за відсутність будь-яких форм дискримінації, тож ми хочемо привітати усіх дівчат та жінок і нагадати, що кожна з вас – чудова, важлива і сильна.

Усі ви різні: ніжні й суворі, рішучі та сором’язливі, домашні й непосидючі. Хтось дякує за квіти і ставить їх на підвіконня, а хтось не любить квітів – хіба що паперові. Хтось вдягає сукню і підбори, а хтось стрибає у джинси й кеди. Хтось п’є чай без цукру, хтось – з трьома ложками. На комусь – рожевий пухнастий светр, на комусь – чорна водолазка. Чиїсь очі нафарбовані, а комусь не треба. Хтось снідає, а хтось ні. Хтось слухає рок, а хтось – попсу.

Ви різні. І ми бажаємо вам того, чого ви самі собі бажаєте. Пам`ятайте: наприкінці будь-якого дня у вас є Ви, і заради себе можна впоратися з усіма труднощами. Можливо, у людей немає крил, щоб літати, й приборкати дощ лише думкою – ми не здатні. Але ми можемо Усе, що ми можемо, а це безліч речей.

Підтримуйте одна одну й не соромтеся бути собою; відрізнятися; не_відрізнятися. Ви різні. Але кожна з вас – особистість. І кожна може правити цілим світом. Своїм власним світом та оцим, спільним для всіх.

This slideshow requires JavaScript.

«Варто лише змістити фокус, зробити себе головною героїнею, точкою відліку й системою координат – із новим центром, від якого розходяться осі» (с).

Від вас. Ви – центр. Ви важливі не лише сьогодні, а щодня, та заслуговуєте квітів, привітань, любові, свободи, рівних прав, які – відверто кажучи – досі не перетнули відмітку «задовільно», але все ще попереду. Не бійтеся. Не вагайтеся.

Будьте щасливі 🌺💪

З повагою, команда The News&Culture 

Середовище існування. Маніфест 2020

28 березня світ відзначив Годину Землі – найбільшу світову ініціативу на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів. Цього дня згасають навіть Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт у Сан-Франциско, Колізей у Римі. Година Землі 2020 фізично відзначалася по домівках, тож дякуємо усім, хто підтримав ініціативу! Середовище існування. Маніфест 2020 нагадає […]

#Art_локація 🌺: Музей Кераміки у Валенсії [Museo Nacional de Cerámica]

Палац маркізів Дос-Агуас – зразок барокової архітектури. Він став прихистком для Національного музею кераміки імені Мануеля Гонсалеса Марті, іспанського художника та колекціонера. Будівлю побудовано у формі неправильного чотирикутника, із внутрішнім двором та кількома вежами. Основу експозиції складає приватна колекція митця, який багато років збирав унікальні зразки кераміки, національний одяг, живопис, скульптуру, меблі та книги. У […]

Порятунок від паніки – у музиці

Самоізоляція рятує від поширення вірусу, але не від згадок про нього – новини про пандемію захопили інфопростір. Слова «потрібно мити руки та уникати контактів з іншими людьми» користувачі вже знають напам`ять. Жителі багатьох країн вигадують способи боротьби з нудьгою, займаються мистецтвом і просто відпочивають, по третьому колу переглядаючи Той Самий Серіал. Так, у кількох італійських […]

Як уберегти себе від 👑 коронавірусу | Рекомендації МОЗ

Бережіть себе та своїх близьких!✅ У зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 МОЗ України рекомендує: 🏡🌇 за можливості залишатися вдома; 🙌🙏 мити/дезинфікувати руки і обмежити контакти; 🌡️😷 🏥 у випадку поганого самопочуття – звернутися до лікаря. Рекомендовано утриматись від будь-яких поїздок. 🚆🚊⛽🚦🛑🚌🚍🚄🚋🚎🚁✈️ Транспорт в середині країни працює в штатному режимі. В маршрутках дозволено перевозити людей в […]