fbpx
Свята та традиції Марія Старікова

8 березня – історично склалося – День прав жінок

08.03.2020, 12:00

Це маніфест рівності та боротьби за відсутність будь-яких форм дискримінації, тож ми хочемо привітати усіх дівчат та жінок і нагадати, що кожна з вас – чудова, важлива і сильна.

Усі ви різні: ніжні й суворі, рішучі та сором’язливі, домашні й непосидючі. Хтось дякує за квіти і ставить їх на підвіконня, а хтось не любить квітів – хіба що паперові. Хтось вдягає сукню і підбори, а хтось стрибає у джинси й кеди. Хтось п’є чай без цукру, хтось – з трьома ложками. На комусь – рожевий пухнастий светр, на комусь – чорна водолазка. Чиїсь очі нафарбовані, а комусь не треба. Хтось снідає, а хтось ні. Хтось слухає рок, а хтось – попсу.

Ви різні. І ми бажаємо вам того, чого ви самі собі бажаєте. Пам`ятайте: наприкінці будь-якого дня у вас є Ви, і заради себе можна впоратися з усіма труднощами. Можливо, у людей немає крил, щоб літати, й приборкати дощ лише думкою – ми не здатні. Але ми можемо Усе, що ми можемо, а це безліч речей.

Підтримуйте одна одну й не соромтеся бути собою; відрізнятися; не_відрізнятися. Ви різні. Але кожна з вас – особистість. І кожна може правити цілим світом. Своїм власним світом та оцим, спільним для всіх.

This slideshow requires JavaScript.

«Варто лише змістити фокус, зробити себе головною героїнею, точкою відліку й системою координат – із новим центром, від якого розходяться осі» (с).

Від вас. Ви – центр. Ви важливі не лише сьогодні, а щодня, та заслуговуєте квітів, привітань, любові, свободи, рівних прав, які – відверто кажучи – досі не перетнули відмітку «задовільно», але все ще попереду. Не бійтеся. Не вагайтеся.

Будьте щасливі 🌺💪

З повагою, команда The News&Culture 

Бути чи не бути?

Існує так багато напрямків, але чомусь із року в рік про жовтневі челенджі чуємо лише від художників та письменників. Може, ми чогось не знаємо? 🍁 Вирішили поміркувати, і ось що з цього вийшло. Вуличне мистецтво Воно різноманітне: ярнбомбінг (светри на деревах бачили? ото ж бо), мозаїки, трафаретні малюнки, орнаменти до святкувань. Можна збиратися у групи […]

Слони харчуються на сміттєзвалищі?

Світлина Тілахана Тармапалана перемогла у фотоконкурсі Королівського біологічного товариства (RSB). На фото стадо слонів, які харчуються на сміттєзвалищі у Шрі-Ланці. Такі випадки часто призводять до отруєння, захворювання і навіть гибелі тварин. Судді вважають, ця робота найбільш точно відображає цьогорічну тему: «Наш мінливий світ». Грошова винагорода становить $1300. Інші фотороботи, які відзначило журі: ■ Ашвін Гіртан […]

ARTEFACT – Chernobyl 33: річниця

З огляду на останні події, про які ми вже писали, пригадали один із найгучніших мистецьких заходів. Минув рік, і цей проєкт набуває дедалі більшого значення для України і світу. З 26 вересня по 6 жовтня (2019) у павільйоні Річкового вокзалу (Київ) презентували міжнародну медіа-арт виставку «ARTEFACT: Chernobyl 33». Проєкт підкреслює проблеми сучасності: фейкові новини, медіаграмотність, маніпуляція. […]

Сучасне мистецтво • Імпресіонізм

Твори імпресіоністів можуть видатися застарілими, проте колись вони здійснили революцію. Перед нами – митці XIX століття, що вийшли зі своїх майстерень назустріч новій ері у мистецтві. Їх висміювали, поки вони робили свою справу, обравши дуже вдалий момент: технологічний прогрес, поява фотографії, нові філософські ідеї. Вони писали просто на вулицях, ще не знаними тоді прийомами: швидкі […]